Areál s přispěním Moravskoslezského kraje.

SPORTOVNÍ TÁBOR-KONĚ

Nabídka pro rok 2019 pobytový sportovní tábor zaměřený na intenzivní denní pobyt s koňmi:

Hipostanice MONTEHORANCH vznikla za podpory a partnerství s Moravskoslezským krajem jako součást malého ranče s drobným chovem domácích zvířat. Jeho poloha mu určuje zajímavé a výhodné prostředí pro zastavení jezdců putujících krajinou okolí města Vítkova, Moravskoslezského kraje.

Lze zde využít základních služeb a možností pro ošetření koně, uložení výstroje a občerstvení jezdců rychle a bez komplikací .

Ubytování je v I. Etapě rekonstrukce HIPOSTANICE MONTEHO RANCH tábornického typu popř. klasicky na sýpce v seně.
Logistické uspořádání stanice pro jezdce umožňuje příjezd a ošetření koní v podstatě kdykoliv aniž byla nezbytná přítomnost osadníka včetně večerních a nočních hodin.
Stanice je plně funkčně ,osvětlena a polohou na kraji obce nikterak nenarušuje práva jiných osadníků.

Občerstvení nezahrnuje teplou stravu vyjma pokrmů a nápojů pořízených nad plamenem otevřeného ohně, lze zde však pořídit konzervované bio maso , nápoje obojího typu či domácí vejce.

Co nabízí jízda v sedle středozemí, stezkami mezi mladou řekou Odrou a malebným kaňonem řeky Moravice, planiny na dohled Jesenických hor v obratu Beskydských hřebenů si každý snadno vyhledá sám.

Program krajinných jezdců může doplnit jízda na další partnerskou Hipostanici Nové Lubline podporovanou Moravskoslezským krajem po značených stezkách vybudovaných za podpory Moravskoslezského kraje .

Mapka - Hipostanice

brendl.cz

Technická výpomoc v realizaci staveb

Moravskoslezský kraj